Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/users/aucca/public_html/aucca.pl/www/lib/_dbms.php on line 36
sekcje wspinaczkowe

AUCCA - ścianka wspinaczkowa / sekcje wspinaczkowe

Jeżeli nie wiesz czy wspinanie jest dla Ciebie bądź masz wątpliwości czy dasz radę, po prostu umów się na zajęcia, przyjdź na darmowy trening, zobacz, spróbuj .... prawdopodobnie zostaniesz :)

SEKCJA DLA NAJMŁODSZYCH
Program zajęć w tej grupie ukierunkowany jest na wszechstronny rozwój psychomotoryczny dziecka. W pracy z najmłodszymi stawiamy sobie dwa cele. Po pierwsze  wykorzystując naturalne okresy sensytywne wspomagamy kształtowanie takich zdolności fizycznych jak koordynacja, szybkość, gibkość i siła. Po drugie poprzez trening wspieramy rozwój cierpliwości, systematyczności, koncentracji, zaangażowania w osiąganie celu i wiary w siebie - cech niezbędnych we wszystkich dziedzinach życia. Wśród młodzieży, z którą pracujemy, propagujemy styl życia bez papierosów i alkoholu.
Zajęcia z maluchami to nie tylko trening, to również zabawa, elementy rywalizacji, realizacja zadań w grupach oraz wspólne wyjazdy.
W planach zajęć z tą grupą jest organizacja 10-14 dniowego obozu letniego oraz jednodniowe wyjazdy plenerowe w okolice trójmiasta.
Zapraszamy do współpracy rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom ciekawy i kreatywny sposób spędzania czasu oraz pasjonujące hobby na całe życie.

SEKCJA DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH
Zapraszamy osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę ze wspinaniem.
Zastanawiasz się czy dasza radę?
Masz wątpliwości czy wspinanie jest dla Ciebie?
Nie wahaj się - po prostu zadzwoń i umów się na bezpłatny trening.
W trakcie regularnych treningów zajęcia są zawsze dostosowane do indywidualnych możliwości poszczególnych uczestników.

SEKCJA DLA OSÓB WSPINAJĄCYCH SIĘ
Zapraszamy osoby mające doświadczenie we wspinaniu. Znajdziecie u nas warunki do regularnego treningu, efektywnego podnoszenia swoich umiejętności, budowania formy fizycznej i wykuwania mocy, a także zastrzyk motywacji i dobrą atmosferę.