Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/users/aucca/public_html/aucca.pl/www/lib/_dbms.php on line 36
Oferta Aucca

Oferta Aucca

Zadaniem AUCCA jest propagowanie jednego ze sportów zwanych przez niektórych ekstremalnym – wspinaczki sportowej. Nazywamy się szkołą wspinania, ale nauczanie wspinania nie jest naszym jedynym celem. Misją AUCCA jest poznawanie świata poprzez wspinanie i realizacji tej właśnie misji służy nasza oferta, którą ciągle wspólnie z Wami rozbudowujemy.

KURSY WSPINACZKOWE
Do nauki wspinania podchodzimy praktycznie. Nasza oferta kursów jest również zbudowana w taki sposób, aby zawierała kursy na których nauczycie się dokładnie tego czego potrzebujecie na danym poziomie wspinania.
Informacje na temat kursów znajdziecie w sekcji OFERTA/KURSY, a tutaj terminy kursów na rok 2011.

WYJAZDY WSPINACZKOWE
… ale nie tylko wspinaczkowe
Aby w pełni poczuć przyjemność ze wspinania należy się wspinać w skałach. Naszym celem jest zabrać Was do najciekawszych pod kątem wspinania miejsc na świecie. Oczywiście nasze wyjazdy to nie tylko wspinanie. Podróżując poznajemy kraje, kultury, miasta, ludzi i oczywiście skały …. mnóstwo skał. Gromadząc to wszystko w głowach, sercach, na zdjęciach i w filmach, każdy z nas buduje swój własny „świat poprzez wspinanie”.
Informacje o miejscach, które możecie z nami odwiedzić znajdziecie w sekcji OFERTA/WYJAZDY.

OBOZY LETNIE DLA MŁODZIEŻY
W sezonie 2009 wprowadziliśmy do naszej oferty letnie obozy dla młodzieży w wieku 13-17 lat. Podobnie jak nasze wyjazdy, również obozy to przede wszystkim wspinanie, ale nie tylko. W trakcie obozów będziemy starali się zaszczepić uczestnikom pasję wspinania, ale również będziemy im pokazywać przepiękne miejsca, które według nas każdy powinien odwiedzić. Do uczestnictwa w obozie nie jest potrzebne doświadczenie wspinaczkowe ani żadne umiejętności w tej dziedzinie. Informacje na temat obozów znajdziecie w sekcji OFERTA/WAKACJE 2011.

SEKCJE WSPINACZKOWE
Prowadzenie regularnych treningów w sekcjach wspinaczkowych to nasza codzienna działalność. Aby wspinanie dawało nam satysfakcję i przynosiło przyjemność trzeba trenować. W naszych sekcjach trenujemy ciężko, ale w doskonałej, przepełnionej duchem sportowym i pozytywną motywacją atmosferze. Prowadzimy sekcje dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.
Informacje na temat naszych grup treningowych znajdziecie w sekcji ŚCIANKA WSPINACZKOWA/SEKCJE.

ŚCIANKA WSPINACZKOWA
Zbudowaliśmy dla Was również ściankę wspinaczkową, na której możecie trenować w naszych sekcjach lub samodzielnie. Informacje na temat ścianki, godzin otwarcia oraz cen znajdziecie w sekcji ŚCIANKA WSPINACZKOWA.