Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/users/aucca/public_html/aucca.pl/www/lib/_dbms.php on line 36
Nasza fotograficzna historia

Nasza fotograficzna historia

W dziale GALERIE znajdziecie  zdjęcia z działalności AUCCA, jak również z naszych wspólnych i samodzielnych podróży - bieżących i z lat wcześniejszych. Mamy nadzieję, że obrazy te przybliżą Wam ideę AUCCA - "świat poprzez wspinanie".
Jak się pewnie domyślacie, znajdziecie tutaj nie tylko zdjęcia związane ze wspinaczką, ale również takie, które są wynikiem działań wspinaczkowych, a ich nie ukazują. Są niejako bonusem z nich wynikającym - niezliczone ilości pięknych miejsc, ciekawych ludzi, egzotyczne kultury - morze wspomnień z różnych stron świata.

Wszystkie osoby, które brały wspólnie z nami udział w akcjach AUCCA, były z nami na kursie, wyjeździe, posiadają zdjęcia z zawodów przez nas organizowanych lub jakichkolwiek innych imprez, zachęcamy do dzielenia się nimi. Prosimy o kontakt i przesłanie materiałów, które z przyjemnością umieścimy w GALERIACH AUCCA. Będzie nam niezmiernie miło, tworzyć wspólnie z Wami historię tych miejsc.
Namiary znajdziecie w zakładce "kontakt".