Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/users/aucca/public_html/aucca.pl/www/lib/_dbms.php on line 36
Informacje o nas

Informacje o nas

AUCCA to szkoła wspinania ... ale nie tylko. Bardziej pasuje do nas hasło "świat poprzez wspinanie". Wydaje się, że wspinanie przewija się w naszym życiu od zawsze nadając mu pewien rytm. Letnie wyjazdy w skały, zimowy trening, listopadowe i marcowe ucieczki w nowe, ciepłe miejsca… Wspinanie często staje się bodźcem do odnajdywania nowych, niesamowitych miejsc, skutkuje ciekawymi znajomościami i dostarcza mnóstwa emocji - nie tylko sportowych. AUCCA powstała na bazie pasji, doświadczeń i wiedzy, które zdobywaliśmy przez lata. Naszym pomysłem jest podzielić się tym wszystkim z Wami.

MARCIN RUDOWSKI MICHAŁ ZYBOROWICZ


... urodziłem się w 1974 roku. Jestem absolwentem informatyki na Uniwesytecie Gdanskim, ale również instruktorem wspinaczki sportowej – wspinam się, podróżuję, fotografuję. Nie umiem zdefiniować co jest dla mnie ważniejsze, wspinaczka, czy podróżowanie, więc staram się łączyć te pasje w jedno wspinając się wszędzie, gdzie się da. Zafascynowany Ameryką południową z nostalgią wspominam miesiące spędzone w peruwiańskich Andach i wenezuelskiej dżungli. Wciąż pchany przez potrzebę zahaczania gdzieś palców z ochotą podejmuję kolejne wyzwania pokonując ściany marokańskiej Todry, spadając do wody na plażach Majorki, układając przystawki na pomnikach oraz wspinając się na budynki  odwiedzanych miast, a także odkrywając ciągle na nowo uroki naszych rodzimych wapieni czy granitów. Pasja do podróży zaowocowała znajomością ogromnej ilości wspaniałych, wartych odwiedzenia miejsc, pasja do wspinania pozwoliła mi poznać mnóstwo rejonów wspinaczkowych w Europie i Afryce.
Ponad wszystko uwielbiam uczucie, kiedy po lądowaniu samolotu odbieram plecak i wychodzę przez bramę lotniska …. w nieznane.
Urodzony w 1987 roku, wielokrotny reprezentant Trójmiasta na zawodach rangi pucharu Polski i mistrzostw Polski we wspinaczce sportowej, oraz na niezliczonych zawodach towarzyskich. Były członek popularnej nieoficjalnej formacji wspinaczkowej MENTALLY Posiadacz najbardziej kontrowersyjnego tatuażu w północnej Polsce. Wielki pasjonat treningu wspinaczkowego pod każdą postacią. Praktycznie od początku mojej przygody ze wspinaniem czułem potrzebę rywalizacji. Z biegiem czasu i wspinaczkowego stażu dostosowywałem każdy aspekt swojego życia do treningów wspinaczkowych, które miały mi pomóc w osiągnięciu celu. Od zawsze lubiłem też dzielić się wiedzą z mniej doświadczonymi wspinaczami. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę na temat treningu wspinaczkowego. Umożliwia mi to stosowanie szerokiej gamy metod, które pomagają mi oraz wielu innym wspinaczom proszącym mnie o poradę w budowaniu coraz lepszej wspinaczkowej formy. Od jakiegoś czasu łączę swoje zamiłowanie do wspinaczki z pasją podróżowania, co sprawia, że jestem zakochany we wspinaczce jeszcze bardziej niż na początku. Moim głównym założeniem jest „zarażanie” innych miłością do tego co sprawia, że świat jest dużo ciekawszym miejscem ……


Misją AUCCA jest pokazać Wam co nas urzekło we wspinaniu, jak dzięki wspinaniu można odkrywać świat, poznawać niecodzienne miejsca, odmienne kultury, jak podróżować chłonąc surową prawdziwość odwiedzanych miejsc.
Korzystając z naszych usług otrzymacie możliwość spojrzenia na świat oczami wspinacza – zasmakowania przygody, poznania wspaniałych ludzi i znajdowania się w sytuacjach, które będziecie potem długo wspominać.