Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/users/aucca/public_html/aucca.pl/www/lib/_dbms.php on line 36
AUCCA - ścianka wspinaczkowa

AUCCA - ścianka wspinaczkowa

.... jest zlokalizowana w Gdańsku przy ulicy Kolorowej 4 na osiedlu Moje Marzenie.

Jest to nowy obiekt zapewniający możliwości wszechstronnego treningu wspinaczkowego zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.
W menu GODZINY OTWARCIA dowiecie się kiedy można u nas trenować, informacje dotyczące sekcji wspinaczkowych znajdziecie w menu SEKCJE oraz w KALENDARIUM, wszystko co związane z organizowanymi przez nas zawodami w menu ZAWODY, a ceny w CENNIKU.

W trakcie projektowania ścianki bardzo dużą wagę przykładaliśmy do tego, aby była ona jak najbardziej różnorodna pod względem ukształtowania powierzchni. W efekcie mamy kilka różnych przewieszeń, pion, okap, gzyms, dach, dwa kominki i różnego rodzaju zacięcia ..... oraz możliwość łączenia tego wszystkiego w jedną drogę lub przystawkę. Powierzchnia przeznaczona do wspinania to ponad 120 metrów kwadratowych z nakręconymi chwytami. Jednym słowem - niewyczerpane źródło wyzwań treningowych.

Oprócz tego znajdziecie u nas kampus z czterema rodzajami chwytów, superprofesjonalny drążek, drabinę do podciągania, chwytotablicę oraz kilka innych sprzętów do budowania formy wspinaczkowej.
Na terenie obiektu znajduje się również łazienka, której integralną częścią jest HYDEPARK - nie pytaj, sprawdź :).Wszystkich chętnych do korzystania ze ściany zapraszamy do prowadzonych przez nas sekcji wspinaczkowych. Wspinać się u nas mogą wszyscy, bez względu na stopień zaawansowania oraz wiek.
Jeżeli zajmujesz się wspinaniem, znajdziesz u nas super warunki do budowania formy i podnoszenia swojego poziomu wspinaczkowego.
Jeżeli chcesz dopiero spróbować wspinaczki, jest to idealne miejsce, aby sprawdzić, o co w tym wszystkim chodzi, połknąć bakcyla i ruszyć z nami oglądać i poznawać świat oczami wspinacza, a zapewniamy, że jest to świat, którego do tej pory nie znaliście.